×
ÚVOD NAŠE SLUŽBY - WEBOVÉ STRÁNKY - E-SHOPY - SYSTÉMY NA MÍRU - REKLAMA/MARKETING - NASTARTOVÁNÍ BYZNYSU - COPYWRITING REALIZACE NOVINKY KONTAKTY


JSME NA INSTAGRAMU JSME NA FACEBOOKU

ODPADY LOUČEŇ#novyweb #web

JAK JSME TVOŘILI PRO OBEC LOUČEŇ

Bylo nám obrovskou ctí tvořit nejen web, ale i systém pro obec Loučeň a byli jsme opravdu rádi, když nás klient oslovil.

Součástí projektu bylo vytvořit webové stránky, které budou informovat místní obyvatele o třídění odpadu, místech kam se dá v obci uložit odpad apod... Cílem projektu bylo, aby lidé získali větší povědomí o tom, jak mohou nakládat s odpadem v obci a ta tak mohla být více čistotnější.

Dalším cílem projektu bylo vytvořit systém, který bude hlídat vyhazování odpadů na místních odběrných místech. Díky systému nyní obec jednoduše ví, jaká je návštěvnost odběrných míst, kdo kdy vyhazuje odpad a může se tak díky tomu předejít zneužívání vyhazování odpadů. Obec navíc nyní může kontrolovat vyhazování pneumatik a podle toho také plánovat, kdy jaké kontejnery na odpad objednávat a jak často.


QR Kartička pro každého

Každý vlastník nemovitosti v obci dostal od obce zdarma kartičku, kterou se prokazuje pokaždé, když vyhazuje odpad na odběrném místě. Vyhazovat tedy mohou pouze ti, kteří k tomu mají oprávnění a není možné kartičku zneužít. Karta je pokaždé skenována a data se ukládají do námi vytvořeného systému.www.odpadyloucen.czChci podobný web nebo systém

7 let zkušeností 88 dokončených projektů desetitisíce hodin vývoje

zawebuj - webové stránky, e-shopy, systémy na míru