×
ÚVOD NAŠE SLUŽBY - WEBOVÉ STRÁNKY - E-SHOPY - SYSTÉMY NA MÍRU - REKLAMA/MARKETING - NASTARTOVÁNÍ BYZNYSU - COPYWRITING REALIZACE NOVINKY KONTAKTY


JSME NA INSTAGRAMU JSME NA FACEBOOKU

KONFIGURÁTOR BAZÉNŮ#novyweb #web

JAK JSME TVOŘILI KONFIGURÁTOR BAZÉNŮ

Bylo nám obrovskou ctí tvořit interaktivní konfigurátor bazénů pro ZH PLastform a jsme rádi, že nás klient oslovil.

Součástí projektu bylo vytvořit konfigurátor, ve kterém si budou moci lidé velice rychle a jednoduše nakonfigurovat vlastní bazén i zastřešení a zjistit, na kolik ho vysněný bazén vyjde.

Na pozadí tohoto systému běží pokročilejší výpočty, které zachytávají volby uživatele konfigurátoru, ukládají si je do paměti a na základě toho se klientovi automaticky vytvoří cenová nabídka.

Cenová nabídka se tvoří z dat, které si může ZH PLastform kdykoliv a jakkoliv přenastavovat dle potřeb, například zvýšit, či snížit cenu jakékoliv funkčnosti, ta se okamžitě projeví v ostré verzi konfigurátoru.

Díky tomuto konfigurátoru firma získává potencionální zákazníky, kteří chtějí znát cenu bazénu a zastřešení a může s nimi dále jakkoliv pracovat dle potřeb.

Vše je plně automatizované a v praxi to znamená, že se firmě hlásí potencionální zákazníci o nový bazén či zastřešení, rovnou se automaticky vytváří cenové nabídky, takže fima nemusí zdlouhavě kalkulovat každého nového zákazníka, zákazník ani nemusí zdlouhavě čekat, až se dozví cenu, takže je celý proces rychlý a přehledný, díky čemuž má firma více času na to, aby se soustředila na výrobu bazénu a nemusela tolik řešit byrokracii.

Tento konfigurátor nám prokázal, že transparentnost cen a možnost nakonfigurovat si jednoduše svůj produkt zvyšuje nejen zájem o služby a produkty společnosti, ale také tržby!


Jak vypadá automatická cenová nabídka?
www.zhplastform.cz/konfigurator/Chci podobný konfigurátor

7 let zkušeností 88 dokončených projektů desetitisíce hodin vývoje

zawebuj - webové stránky, e-shopy, systémy na míru